U15: DÖNTETLEN HAZAI PÁLYÁN

2024.03.07

Grosics Akadémia FK csapata ellen játszottak fiataljaink.

Kiss Balázs csapata szerda délután otthonában, a saját pályáján fogadta a Grosics Akadémia FK csapatát a hétközi fordulóban. A mérkőzés végül 1 : 1-es döntetlennel zárult, ami mindkét csapat számára fontos pontokat jelentett a tabellán való pozíciók szempontjából. Az elmúlt 16 forduló során csapatunk remek teljesítményt nyújtott, összesen 36 pontot gyűjtve. Ez 11 győzelemmel, 3 döntetlennel és 2 vereséggel párosult. Jelenleg a bajnokság alapszakaszának 4. helyén állunk, mindössze egy ponttal lemaradva a második helyezetttől. Ez azt mutatja, hogy komoly esélyeink vannak arra, hogy a szezon végén a legjobbak között találjuk magunkat. A csapat és a szurkolók egyaránt optimisták, hiszen az elmúlt időszakban mutatott kiegyensúlyozott és hatékony játékunk alapján úgy érezzük, hogy továbbra is erős pozícióban vagyunk a felsőházi rájátszásért folytatott harcban. A remek formánk és a csapat összhangja mindannyiunkban bizakodást kelt, hogy sikeresen továbbra is küzdjünk a céljainkért.

Liga: MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport 15. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. március 06. (szerda) 17:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Grosics Akadémia FK 1 : 1 (1 : 0)

Mórahalom VSE: Farkas N., Hegedűs Z., Bálint M., Valach M., Csúcs Z., Szolnoki Á., Lovas A., Hajagos H., Trombitás K. (⬇️ 72'), Nagy T., Pioker M.

Cserék: Curpás B. (⬇️ 72')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Lovas A. (⚽ 37')

Kiss Balázs értékelése: Ma 6 alap játékos nélkül, 1 cserével és 4 db. U14-es játékossal a kezdőbe vártuk, a gyulai akadémistákat. Az első félidőbe 3 100%-os helyzetünk volt, de csak egyet tudtunk értékesíteni, így 1:0 ra vezettünk a félidőbe. A másodikba egy védelmi hibánkat kihasználták a gyulaiak és bár volt még lehetőségünk, de sajnos kimaradtak, a helyzeteink, így maradt az 1:1. Nagyon büszke vagyok mindenkire, aki ma pályára lépett

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 09. (szombat) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.