U15: BÁR VEZETTEK, NEM TUDTAK GYŐZNI

2022.11.06

Kétgólos előnyt packáztak el.

Sorozatban harmadik bajnokiján maradt nyeretlen U15-es csapatunk. Kiss Balázs együttese Bácsalmási PVSE csapatát fogadta hazai pályán. Együttesünk bő 37 perc után már két góllal is vezetett, de a vendég együttes még az első félidőben szépíteni tudott, majd a másodikban egyenlített. Az MVSE 9 mecs után 11 pontal a bajnoki tabella 5 helyén áll.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet "B" 10. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. november 06. (vasárnap) 13:30

Mórahalom VSE - Bácsalmási PVSE 2 - 2 (2 - 1)

Mórahalom VSE: Rója M. (⬇️ 41'), Hegedűs Z., Kószó Z., Csúcs Z., Kiss Á. (⬇️ 66')Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Balázs B., Kovács A., Pioker M.

Cserék: Kocsis B. (⬆️ 41'), Grosu A., Fábián H. (⬆️ 66'), Détári K.

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Hajagos H. (⚽ 12', ⚽ 37')

Kiss Balázs értékelése: Megnyert mérkőzést hoztunk döntetlenre! Sajnos egyéb okok miatt, ma 3 játékosomra se számíthattam 100 %-ban!

A következő bajnoki fordulóban a LUA BAJA csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 11. (péntek) napján 14:00 órától, a Baja Petőfi-szigeti Sporttelepen játszák.