U14: VERESÉGET SZENVEDTEK

2023.09.03

A Gyulasport Nonprofit Kft. együttesétől kaptak ki fiataljaink.

U14-es csapatunk hazai pályán a 2023/2024. évad hétvégi nyitó fordulójában vereséget szenvedett el a jelenleg nagyobb játékerőt képviselő Gyulasport Nonprofit Kft. együttesétől. A vendégek már az tízedik percben betaláltak, az első félidőben négy, a másodikban további hat góllal biztosították be győzelmüket, így nagyarányú győzelemmel szerezték meg a három pontot.

Liga: MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 1. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. szeptember 02. (szombat) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Gyulasport Nonporfit Kft.  0 - 10 (0 - 4)

Mórahalom VSE: Puskás V. (⬇️ 41'), Molnár B.(⬇️ 68'), Gercsó Á., Hajdú L. (⬇️ 58'), Szolyák P., Farkas N. (⬇️ 58'), Pázmándy R. (⬇️ 58'), Tóth-Vass B. (⬇️ 41'), Péter B. x(⬇️ 68'), Szécsi J., Bálint M.

Cserék: Kulcsár Á. (⬆️ 41'), Budai Zs.(⬆️ 41'), Gáspár Zs.(⬆️ 58'), Baranyás B. (⬆️ 58'), Péter Á. (⬆️ 58'), Szaniszló D.(⬆️ 68'), Szabó D. (⬆️ 68')

Edző: Mígh Tamás

Gólszerző:

Mígh Tamás értékelése: Fiatal csapatom lejátszotta a szezon első bajnokiját, többeknek ez volt az első nagypályás tétmérkőzése. Mérhetetlenül büszke vagyok rájuk! Célom, hogy az edzéseken továbbra is ilyen alázattal tevékenykedjenek, türelmesen, kockáról kockára egységesen építkezzünk.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptemebr 10. (vasárnap) napján 12:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.