U14: HAZAI VERESÉG - CSAPATUNK HÁROM GÓLT SZERZETT, DE VÉGÜL ALULMARADT

2024.10.20

Hiába a küzdelem, az OMTK-ULE 1913 kihasználta lehetőségeit, és két késői góllal megpecsételte a Mórahalom sorsát, akiknek a felzárkózás nem volt elég a pontszerzéshez.

A Mórahalom VSE nagy elánnal kezdte a mérkőzést, és Hajdú Levente góljával gyorsan megszerezték a vezetést az OMTK-ULE 1913 ellen. Az első félidő azonban nem a hazaiak tervei szerint alakult, hiszen az ellenfél három gyors találattal fordított, így 3 : 1-es hátránnyal mentek a szünetre. A második félidőben Mórahalom felzárkózott, Hajdú újabb találata és Tóth Simon gólja révén már 3 : 3-ra állt a mérkőzés, de a hajrában az OMTK két góllal újra átvette az irányítást, és végül 5 : 3-ra győztek. A Mórahalom hiába mutatott küzdőszellemet és törekedett a felzárkózásra, a végjátékban Varga Adrián Dominik újabb két találata eldöntötte a mérkőzést az ellenfél javára. A hazaiak számára fájdalmas vereség volt ez, különösen a jó kezdés és a felzárkózás után.

Liga: MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 7. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 20. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚OMTK-ULE 1913 3 : 5 (1 : 3)

Mórahalom VSE: Berta B., Tóth-Vass B. (⬇️ 73'), Péter B., Budai Zs, Hajdú L., Péter Á., Szécsi J., Molnár B., Balogh B., Tóth S., Pázmándy R.

Cserék: Szabó N. (⬆️ 73')

Gólszerző: Hajdú L. (⚽ 11', ⚽ 50'), Tóth S. (⚽ 57')

Edző: Migh Tamás

Migh Tamás értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a Grosics Akadémia Futball Klub csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 26. (szombat) napján 12:00 órától, a Grosics Gyula Labdarúgó Akadémián játszák.