U14: FORDULATOS, GÓLGAZDAG MÉRKŐZÉST JÁTSZOTTAK

2023.10.28

Kétszer is vezettek, mégis pont nélkül maradtak fiataljaink.

Az OMTK ULE 1913 fiataljait fogadta U14-es csapatunk hazai pályán. A fordulatos és gólgazdag mérkőzésen az első félidőben három gól is született. A vedégek szereztek vezetést, melyet csapatunk, 20 perc leforgása alatt előbb egalizált, majd meg is fordította a mérkőzés állását. A második félidő felénél újabb mórahalmi találattal két gólos előnyre tettek szert, ám a vendégek a félidő hajrájában két gólt szerezve egyenlíteni tudtak. Ez követőn újfent csapatunk volt eredményes, amivel ismét magukhoz ragadták a vezetést, de a vedégek újfent egyenlítei tudtak, majd a hajrában a vezetést is megszerezték. Erre fiataljainknak már nem volt válasza, így az OMTK ULE 1913 csapata elvitte a három pontot.

Liga: MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 9. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. október 28. (szombat) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - OMTK ULE 1913 4 : 5 (2 : 1)

Mórahalom VSE: Baranyás B., Péter B. (⬇️ 76'), Gercsó Á., Farkas N., Szécsi J., Péter Á. (⬇️ 58'), Hajagos H., Szolyák P. (⬇️ 51'), Curpás B. (⬇️ 76'), Molnár O. (⬇️ 51'), Bálint M.

Cserék: Tóth-Vass B.(⬆️ 76'), Budai Zs. (⬆️ 76'), Hajdú L. (⬆️ 51'), Pázmándy R. (⬆️ 51'), Gáspár Zs. (⬆️ 58')

Edző: Mígh Tamás

Gólszerző: Hajagos H. (⚽ 27', ⚽ 64', ⚽ 73'), Bálint M., (⚽ 34')

Mígh Tamás értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a Makó FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 04. (szombat) napján 13:30 órától, a Makó Városi Sportcentrumban játszák.