U14: FÁJÓ HAZAI VERESÉG - GYULA KIÜTÖTTE CSAPATUNKAT HAZAI PÁLYÁN

2024.10.06

Csapatunk nem tudott ellenállni Gyula lendületes játékának, ami súlyos vereséghez vezetett.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U14-es csapata súlyos, 0 : 6-os vereséget szenvedett a Gyulasport ellen, ahol az első félidőben a vendégek gyorsan eldöntötték a mérkőzést. Kerék Ákos László már 29 perc alatt négy gólt szerzett, amit a hazai védelem nem tudott kezelni. A Mórahalom próbálkozott, de nem talált megoldást a Gyula szoros védekezésére és gyors támadásaira. A csapatnak nem sikerült kihasználnia a hazai pálya előnyét, és komoly hibákat követett el védekezésben.

Liga: MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 5. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 06. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Gyulasport Nonprofit Kft. 0 : 6 (0 : 6)

Mórahalom VSE: Kulcsár Á., Tóth-Vass B. (⬇️ 49'), Berta B. (⬇️ 49'), Budai Zs., Gercsó Á., Hajdú L., Szécsi J., Molnár B., Balogh B., Tóth S., Pázmándy R.

Cserék: Gáspár Zs. (⬆️ 49'), Szabó N. (⬆️ 49')

Gólszerző: -

Edző: Migh Tamás

Migh Tamás értékelése: Mélyen magunk alatt teljesítettünk az első felidőben, ami megpecsételte sorsunkat. A masodik játékrészben sikerűlt rendezni sorainkat.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 13. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.