U14: ELÉG JÓRA SIKERÜLT A SZEZON ELSŐ GYŐZELME!

2023.09.16

Hengereltek a fiúk.

U14-es csapatunk az Békéscsaba együttesét fogadta a Móradombi Sportközpontban. Migh Tamás együttese már a 5. percben megszerezte a vezetést és még az első félidőben sikerült még egyszer bevenniük a vedég csapat kapuját. A második játékrészben sem változott a mérkőzés képe, továbbra is mórahalmi fitalalok akarata érvényesült, aminek köszönhetően további öt gólt sikerült a vendégek kapujába berámolni, a Békéscsaba erejéből csak a szépítésre futotta.

Liga: MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 3. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. szeptember 16. (szombat) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Békéscsaba UFC 6 - 1 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Kulcsár Á.(⬇️ 41'), Gercsó Á., Budai Zs. (⬇️ 58'), Farkas N., Hajdú L. (⬇️ 51'), Hajagos H., Szolyák P., Molnár B., Szécsi J. (⬇️ 58'), Bálint M., Pázmándy R.  (⬇️ 67'),

Cserék: Tóth-Vass B. (⬆️ 58'), Péter B. (⬆️ 51'), Gáspár Zs. (⬆️ 58'), Péter Á. (⬆️ 67'), Puskás V. (⬆️ 71')

Edző: Mígh Tamás

Gólszerző: Szécsi A. (⚽ 5'), Molnár B. (⚽ 35'), Hajagos H. (⚽ 48', ⚽ 60', ⚽ 80') Farkas N. (⚽ 50')

Mígh Tamás értékelése: Az első felidőben kimagasló koncentrációval játszottunk, amiből tudunk tovább épitkezni. Szép, megérdemelt sikert ertünk ma el. ÖrülÖk, hogy fiatal csapatom átélhette első nagypályás győzelmét, sokat dolgoztak érte. Gratulálok a fiúknak!

A következő bajnoki fordulóban a Grosics Akadémia FK csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptemebr 20. (szerda) napján 17:00 órától, a Gyulai Grosics Gyula Akadémián játszák.