U13: ÚJABB SIKERES FORDULÓN VANNAK TÚL!

2023.10.22

Újfent jól teljesítettek fiataljaink.

Ezen a héten szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei U13-as bajnokság "Leopárd" csoportjának harmadik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Móravárosi Kinizsi, ESK Kiskundoorzsma, Szeged SZEOL csapata mellett a Kéménygyártó-Mórahalom VSE körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Sándor Csikar Grund

Az első mérkőzést a ESK Kiskundoosrzsma ellen játszották, amit az lelenfél csapatának 3 : 0-ra sikerült megnyernie.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 21. (szombat) 10:00

ESK Kiskundorozsma - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3 : 0 (0 : 0)

A második mérkőzésen a SZEOL SC együttese ellen léptek pájára, amit fölényes győzelemmel 1 : 7-re nyertek meg.

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 21. (szombat) 10:35

SZEOL SC - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 7 (0 : 0)

A harmadik mérkőzésen a SZEOL csapata ellen játszották, amit szoros mérkőzésen  2 : 3 - ra nyertek meg.

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 21. (szombat) 11:10

Móravárosi Kinizsi HSE - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 3 (0 : 0)

Bokányi Richárd érétkelése: Vannak hiány érzetem főleg a két megnyert meccset illetőn hisz rengeteg helyzetet alakítottak ki a gyerekek és ezeknek csak egy negyedét sikerül gólra váltani, ami első sorban a pálya minőségének és a kapkodásnak köszönhető. A Dorozsmát megint csak nem sikerült megfognunk, de amíg balett mozdulatokat csinálunk a focipályán addig nem is fog sikerülni. Ezeket a hibákat kijavítjuk és a jövő heti hazai tornán próbálunk egy 100%os napot csinálni.

A csapat tagjai: Baranyás B., Tóth-Vass B., Szaniszló D., Budai Zs., Balogh B., Hajdú L., Bojcán B., Gáspár Zs., Szabó D., Berrha B., Tóthmihály G., Dudás O.