U13: MEGKEZDŐDTEK A BAJNOKI KÜZDELMEK

2023.09.24

Jól teljesítettek a fiúk a bajnoki nyitányon.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei U13-as bajnokság "Leopárd" csoportjának első fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda ESK Kiskundorzsma, Móravárosi Kinizsi, Szeged SZEOL csapata mellett a Kéménygyártó-Mórahalom VSE körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya

Bokányi Richárd tanítványai az első mérkőzést a SZEOL SC ellen játszották. A mieink sok helyzetet alakítottak ki, amiből többet sikerült értékesíteniük, így 5 : 0 - ra nyertek.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 23. (szombat) 09:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - SZEOL SC 5 : 0 (0 : 0)

A második mérkőzésen a jól erőkből álló házigazda ESK Kiskundorzsma együttese ellen, már jóval nehezebb dolga volt csapatunknak. A két csapat mérkőzésétt egyetlen gól döntött el, azt is hazai csapat szerezte, így alakult ki az 1 : 0 - s végerdemény.

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 23. (szombat) 09:35

ESK Kiskundorzsma - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 0 (0 : 0)

A harmadik mérkőzést a Móravárosi Kinizsi HSE csapata ellen játszották, amit kellő magabiztossággal sikerült az első mecshez hasonlóan 2 : 0 - ra megnyerniük.

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 23. (szombat) 11:10

Móravárosi Kinizsi HSE - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 2 (0 : 0)

Bokányi Richárd érétkelése: A mai nap mottója, hogy élvezd a játékot. Sajnos a szűk pálya miatt nem teljesen tudtuk játszani a játékunkat, de a gyerekek ennek ellenére is két mérkőzést könnyen megnyertek a harmadikon pedig a küzdés megvolt de a pontosság és a jó helyzet felismerés hiányzott. Összességében elégedett vagyok hisz egész jól dolgokat láttam és több remek egyéni teljesítményt.

A csapat tagjai: Kulcsár Á., Gercsó Á., Budai Zs., Szécsi J., Hajdú L., Molnár B., Pázmándy R., Péter B., Tóth-Vass B., Balog L., Toki T., Budás O., Péter Á., Baranyás B.