U13: KIMÉLETLEN GYŐZELEM - KÉMÉNYGYÁRTÓ-MÓRAHALOM VSE 22 GÓLT LŐTT AZ UTC-NEK

2024.10.13

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE kiütéses győzelemmel erősítette meg helyét a tabella élén.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U13-as csapata rendkívüli fölénnyel nyerte meg a mérkőzést az UTC ellen, 22 : 0-s végeredménnyel. A találkozón Péter Ádám és Hajdú Levente is többször betalált, így kiemelkedő egyéni teljesítménnyel járultak hozzá a csapat sikeréhez. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés, 7 : 0-s állásnál mentek szünetre a csapatok. A második félidőben folytatódott a gólzápor, a vendégek esélyt sem kaptak.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Sárga" csoport 5. forduló

Helyszín: Móradombi Sportcsarnok

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 11. (péntek) 17:00

Móravárosi Kinizsi🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 7 (1 : 3)

Mórahalom VSE: Horgos V., Péter B., Hajdú L., Szécsi J., Balogh B., Szabó N., Dukai Zs., Acsai-Varga G., Turzai D.

Cserék: Borbás Z., Császár Cs., Nagy H., Gárgyán S., Péter Á., Pázmánd R., Berta B.

Gólszerző: Hajdú L. (⚽ 4', ⚽ 9', ⚽ 15', ⚽ 5', ⚽ 6'), Balogh B. (⚽ 14', ⚽ 23'), Turzai D. (⚽ 16', ⚽ 27'), Szécsi J. (⚽ 18' ⚽ 59', ⚽ 61'), Péter Á. (⚽ 35' ⚽ 41', ⚽ 49', ⚽ 50' ⚽ 51', ⚽ 55', ⚽ 58' ⚽ 68'), Dukai Zs. (⚽ 40'), Pázmándy R. (⚽ 67')

Edző: Bokányi Richárd

Bokányi Richárd értékelése: A 22 gól mellett volt még minimum 10 kapufánk és az ellenfél kapusának is volt legalább ennyi védése. Az ilyen meccseken kellene gyakorolni a támadás vezetéseket illetve a játékrendszert amit játszatni szeretnék, de sajnos ilyenkor mindenki szeme előtt csak a gól van.

A következő bajnoki fordulóban a DAFC Szeged csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 16. (szerda) napján 15:00 órától, a DB Park Bordány játszák.