U13: HAZAI TORNÁT RENDEZTÜNK

2023.10.29

Nem volt jó hétvégéje csapatunknak.

A negyedik fordulót rendezték vasárnap, Mórahalom, a Csongrád-Csanád vármegyei U13-as bajnokság "Leopárd" csoportjában. A Kéménygyártó-Mórahalom VSE együttesére ismét három találkozó várt, a megszokott csapatok ellen.

Az első mérkőzést a ESK Kiskundorozsma ellen játszották, ahol egy gól döntöt, de azt is csapatunk szerezte.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 29. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - ESK Kiskundorozsma 1 : 0 (0 : 0)

A második mérkőzésen a SZEOL SC együttese ellen léptek pájára, ahol újfent egy találat döntöt, amit vedégek szereztek.

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 29. (vasárnap) 10:35

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - SZEOL SC 0 : 1 (0 : 0)

A harmadik mérkőzésen a SZEOL csapata ellen játszották, ami 2 : 2 - es döntetlennel ért véget.

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 29. (vasárnap) 11:10

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Móravárosi Kinizsi HSE 2 : 2 (0 : 0)

Bokányi Richárd érétkelése: Fontosnak tartottam hogy hazai pályán jó szerepeljünk így egy erős keretet neveztem a mai tornára. Tulajdonképpen a várva várt siker megjött ami a Dorozsma legyőzése volt de sajnos ez a nagy lendület visszább esett egészen az utolsó meccs második félidejéig. A második meccsem elszenvedtük a SZEOL ellen az első vereségünket ami teljesen megérdemelt mert jobban akartak. Az utolsó meccsen pedig egy kiváló ellenféli kapus teljesítménynek köszönhetően és nálunk két rövid zárlatnak csak 2-2es döntetlent sikerült játszanunk. Csalódott csak az eredmények miatt vagyok de jó érzés volt érezni a hazai pálya hangulatát ami a sok kilátogatott szülőnek volt köszönhető akik végig biztatták a gyerekeket és minden egyes jó megmozdulást tapssal díjaztak. Külön köszönet nekik.

A csapat tagjai: Baranyás B., Pázmándy R., Gercsó Á., Budai Zs., Hajdú L., Balog B., Dudás O., Bojcán B., Molnár B., Szaniszló D., Szécsi J., Szabó D., Berta B., Gáspár Zs.