U13: GÓLFESZTIVÁL IDEGENBEN - KÉMÉNYGYÁRTÓ-MÓRAHALOM VSE 7 : 1-RE DIADALMOSKODOTT

2024.10.06

Hajdú Levente triplázott, a csapat elsöprő győzelmet aratott.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U13-as csapata idegenben szenzációs teljesítménnyel 7 : 1-re győzte le a Móravárosi Kinizsit. Hajdú Levente vezette a támadást három találattal (4', 9', 15'), míg Péter Ádám is duplázott (13', 14'). A hazaiak egyetlen találatát Engi Ákos Tibor szerezte a 27. percben. A csapatunk már az első félidőben 3 : 1-es előnyre tettek szert, majd a második játékrészben tovább növelték a különbséget.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Sárga" csoport 4. forduló

Helyszín: Sándor Csikar Grund

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 05. (szombat) 09:00

Móravárosi Kinizsi🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 7 (1 : 3)

Mórahalom VSE: Kulcsár Á., Berta B., Hajdú L., Péter Á., Szécsi J., Pázmándy R., Péter B., Szabó N., Balog B.

Cserék: Császár Cs., Tanács K., Dukai Zs., Hambalkó R., Horgos V., Borbás Z.

Gólszerző: Hajdú L. (⚽ 4', ⚽ 9', ⚽ 15') Szabó N. (⚽ 5'), Szécsi J. (⚽ 6'), Péter Á. (⚽ 13', ⚽ 14')

Edző: Bokányi Richárd

Bokányi Richárd értékelése: A rossz időjárási körülmények miatt a pálya eléggé megnehezítette a csapatok dolgát, de a srácok látványos akciókkal és szép gólokkal végig a kezükben tartották a mérkőzést! Gratulálok, hajrá MVSE!

A következő bajnoki fordulóban a UTC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 11. (péntek) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.