TÍZGÓLOS IDEGEBELI DIADAL

2024.09.15

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE férfi felnőtt "B" csapata 10 : 0-ra győzött Csanyteleken egy kiütéses mérkőzésen.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE férfi felnőtt "B" csapata idegenben csapott össze a Csanytelek SC-vel. A mérkőzés során csapatunk lehengerlő fölényben játszott, és már az első félidőben többgólos előnyt szerzett. A támadósor remekül működött, míg a védelem egyetlen helyzetet sem engedett az ellenfélnek. A második félidőben tovább növeltük előnyünket, és végül 10 : 0-s győzelmet arattunk. Ez az elsöprő siker kiemeli a csapat remek formáját a bajnoki szezonban.

Helyszín: Csanytelek Megyesi István Sporttelep

Mérkőzés dátum/idő: 2024. szeptember 15. (vasárnap) 16:30

Csanytelek SC II.🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B" 0 : 10 (0 : 8)

Kezdőcsapat: Pipicz Zs., Nyári L., Tajhy L., Engi J., Babarczi M., Domján M. (⬇️ 68'), Szalai R. (⬇️ 70'), Nyíri M., Gercsó D. (⬇️ 80'), Hajdú Cs. (⬇️ 55'), Dobák A. (⬇️ 46')

Cserék: Császár M. (⬆️ 46'), KIss M. (⬆️ 68'), Nógrádi P. (⬆️ 70'), Négyökrű G. (⬆️ 80'), Balog K. (⬆️ 55')

Gólszerző: Gercsó D. (⚽ 3',⚽ 19',⚽ 34',⚽ 75',⚽ 76'), Dobák A. (⚽ 18'), Tajthy L. (⚽ 23',⚽ 40'), Domján M. (⚽ 28',⚽ 36')

Csapatvezető: Pipicz Zsolt

Pipicz Zsolt értékelése: Az időjárásnak köszönhetően tudtuk hogy mire számíthatunk. A Csapat kitett magáért, a mélyebb talaj ellenére is szép kombinatív játékkal rukkolt elő. Akik kihagytak egy pár évet és most újra kezdték jól szálltak be és értékes játékidővel tudtuk építeni Őket. Gratulálok a Csapatnak!

A következő bajnoki fordulóban a Üllési ISE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. szeptember 22. (vasárnap) napján 16:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.