TARTJA A BOMBAFORMÁT EGYÜTTESÜNK

2023.03.12

Sorozatban ötödik alkalommal lett meg a három pont.

Hetek óta jó formának örvend Férfi Felnőtt csapatunk. Papp Endre együttese a UTC csapatátt fogadta a hétvégén. Az MVSE már az első perctől magához ragadta a kezdeményezést, és már az első félidőben háromgólos előnyt harcolt ki magának. A második játékrészben is folytatódott a mórahalmi dominancia, ami sokáig csak kimaratt helyzetekben mutatkozott meg, végül egy akciógól megtörte a jeget, és már néggyel ment csapatunk. A mérkőzés hátralévő részében a vendéket is gól szereztek egy szöglet szituációt követően, ám ez nem veszélyeztette csapatunk győzelmét. Féfi Felnőtt csapatunk ezzel már zsinórban ötödik alkalommal gyűjtöttek három pontot, 21 meccs után pedig 36 ponttal a 12 csapatos bajnokság 6. helyén állnak.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 21. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. március 11. (szombat) 14:30

Mórahalom VSE - UTC 1913 Labdarúgó Kft. 4 - 1 (3 - 0)

Mórahalom VSE: Mison B., Tajthy L. , Vajda M., Görbe B., Holcsik B. (⬇️ 75'), Baji R., Fodor Zs. (⬇️ 77'), Mészáros G. (⬇️ 56'), Nagy M. (⬇️ 60'), Bokányi R., Szalma G. (⬇️ 65')

Cserék: Weszelovszky Gábor, Trója G.,Tóth M. (⬆️ 65'), Pető B. (⬆️ 60'), Rádóczi D. (⬆️ 56'), Malatinszki Á. (⬆️ 75'), Szalai R. (⬆️ 77')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Nagy M. (⚽ 13'), Bokányi R. (⚽ 35'), Szalma G. (⚽ 36'), Szalai R. (⚽ 48')

Papp Endre értékelése: A mai mérkőzésen a csapat maximálisan betartotta, amit beszeltünk. Első félidőben szigorúan az törtent, amit mi akartunk és végig egy kapuztunk. A második játékrészben már halovanyabban lettünk picit a négy gólunk után, de ott is voltak nagyon tiszta helyzeteink! Hat merkőzése veretlen a csapat ebbol 5 meccs óta csak győzelem. A Csapat készen áll a következő 11 kőkemény merkőzésre, ami jövőhéttel indul Kskundorozsmán. Ezeket a hibákat kell leredukálni és akkor hasonló folytatás sem lesz kizárt. Büszke vagyok csapatomra!

A következő bajnoki fordulóban a ESK Kiskundorozsma csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. március 18. (szombat) napján 15:00 órától, a Szeged-Kiskundorozsma Sportpályán játszák.