SZOROS MÉRKŐZÉST NYERT FELNŐTT CSAPATUNK

2023.04.24

Megérdemelt győzelmet aratott az MVSE!

Szombati bajnoki mérkőzésen a Algyő csapatát fogadta együttesünk. Papp Endre csapata az első félidőben magabiztosan uralta, és irányította a találkozót. A félidő során remek támadásokat vezetett csapatunk és számos helyzetet, gólszerzési lehetőséget dolgozott ki együttesünk. Az egyik ilyen támadás során, egy jobb oldali bepaszt követően remek ütemben érkezet Tóth Martin, és megszerezte a vezetést jelentő találatot a mórahalmi csapatnak. Ezt követően az első félidő derekán csapatunk a tízenegyeshez jutott, amit Szalma Gergely értékesített. A vendégek a játékrész utolsó előtti percében egy beadást követően szépíteni tudtak az eredményen, így 2 - 1-es mórahalmi vezetéssel vonulhattak pihenőre a csapatok. A szünetet követően a játék képe változott, a második félidőre kiegyenlítettebb lett az összecsapás, de több találat nem született a mérkőzés során. Győzelemnek köszönhető az MVSE 27 forduló után jellenleg 44 ponttal az 5. helyre lépett előre a tabellán.

Liga: Megyei I. osztály Felsőház 5. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. április 22. (szombat) 17:00

Mórahalom VSE - Algyő SK 2 - 1 (2 - 1)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Vajda M., Görbe B., Holcsik B. (⬇️ 60'), Tóth M. (⬇️ 70'), Csizmadia L. (⬇️ 75'), Baji R. (⬇️ 91'), Pető B., Mészáros G. (⬇️ 81'), Nagy M., Szalma G.

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 81'), Trója G. (⬆️ 75'), Rádóczi D. (⬆️ 91'), Rádóczi D. (⬆️ 60'), Bokányi R. (⬆️ 70')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Tóth Martin (⚽ 9'),  Szalma Gergely (⚽ 24')

Papp Endre értékelése: Nagyon büszke vagyok a csapatomra! Mióta itt vagyok a legjobb első félidőt produkálta az együttes, ahol ha jobban koncentrálunk 4 - 5 : 0 is lehetett volna. Második félidő nem volt ilyen massziv, de a megye egyik legjobb formájában levő csapatott sikerült legyőzni nagyon magabiztos jatékkal. Fejlődünk hétről-hetre és bízunk a jó folytatásba! Jövőhéten a veretlen és már bajnok Szeged-Csanád Grosics Akadémiát fogadjuk itthon, akkor is várjuk vissza a szurkolókat, fantasztikus lesz érezni, hogy ismét ott vannak velünk és támogatnak minket.

A következő bajnoki fordulóban a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 29. (szombat) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.