SZOROS MÉRKŐZÉSEN NYERT FELNŐTT CSAPATUNK

2023.05.14

Megérdemelt győzelmet aratott a MVSE.

Az előző mérkőzésen mutatott meggyőző játékkal rukkolt elő Papp Endre együttese a hétvégi fordulóban, ahol a Tiszasziget csapatát fogadta hazai pályán. Az egész mérkőzés alatt jól felépített taktikvával játszott csapatunk. Az első félidőben ugyan nem született gól, de több lehetőség is adódott a MVSE előtt, míg a vendég csapat főként kontrákból próbált meg veszélyeztetni. A második félidőben is a mórahalmi együttes kezdeményezett és a mezőnyfölény eredményeként egy gólt is szerzett csapatunk. Az 1:0-ás vezetés után is a MVSE-nél maradt a mérkőzés irányítása, és még számos helyzetet és szép támadást alakított ki együttesünk. A mérkőzés utolsó 15 percében a Tiszaszigetnek is adódtak gólszerzési lehetőségi, de ezen a napon nem tudtak gólt szerezni, így ismét egy megérdemelt győzelmet aratott csapatunk. Az MVSE 30 forduló után jelenleg 50 ponttal a 4. helyen áll a tabellán.

Liga: Megyei I. osztály Felsőház 8. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. május 13. (szombat) 17:30

Mórahalom VSE - Tiszasziget SE 1 - 0 (0 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Vajda M., Holcsik B. (⬇️ 56'), Csizmadia L., Baji R. (⬇️ 87'), Pető B., Mészáros G., Nagy M., Rádóczi D.(⬇️ 86'), Bokányi R. (⬇️ 90'), Szalma G.

Cserék: Mison B., Trója G. (⬆️ 86'), Tóth M. (⬆️ 56'), Fodor Zs.(⬆️ 87'), Rádóczi D. (⬆️ 90')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Nagy M. (⚽ 85')

Papp Endre értékelése: A bajnokság vége felé, sok serültel és egyen hiányzókkal úgy gondolom megyei szinten jó mérkőzést sikerült játszani egy nagyon erős gárda ellen. Mindkét csapat a győzelemre játszott, stabil volt a védelmünk végig és azt gondolom a helyzetek alapjan megerdemelt győzelmet arattunk! Két fontos merkőzés van hátra, igyekszünk ezt a szép teljesitményt meglovagolni!

A következő bajnoki fordulóban a SZVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 20. (szombat) napján 17:30 órától, a Móradmbi Sportközpontban játszák.