PONTOSZTOZKODÁS A MEGYEI DERBIN

2023.09.03

Egygólos előnyről 2-2-es döntetlent játszott csapatunk.

Megyi derbit játszott hétvégén Férfi Felnőtt csapatunk az Ásotthalom otthonában. Jól indult a mérkőzés együttesünk számára, hiszen Róka Botond révén vezetést szereztek az első félidőben, és előnnyel vonulhattak szünetre. A második játékrészben azonban egyenlíteni tudtak a hazaiak egy szögletett követően, majd a védelem megingását kihasználva a vezetést is megszerezték. A mérkőzés hosszabbításban egy bal oldali beadást követően Bokányi Richárd találata révén csapatunk egyenlíteni tudott és az állás pedig már nem változott a hármas sípszóig. Ezzel a döntetlennel immár hárommeccsesre nyúlt együttesünk nyeretlenségi szériája, és 3 bajnoki után 1 ponttal a tízenkét csapatos bajnokság 9. helyén állnak.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 3. forduló

Helyszín: Ásotthalom Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2023 szeptember 02. (szombat) 16:30

Ásotthalmi TE - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 - 2 (1 - 0)

Kezdőcsapat: Mison B., Tajthy L.(⬇️ 72'), Trója G. (⬇️ 57'), Görbe B., Csizmadia L. (⬇️ 76'), Holcsik B. (⬇️ 46'), Nagy M., Ábrahám B., Bokányi R., Róka B, Szalma G. (⬇️ 63')

Cserék: Verhás Gy., Vajda M., Tóth M. (⬆️ 46'), Csehó M. (⬆️ 63'), Pető B. (⬆️ 72'), Mészáros G.(⬆️ 57'), Fenyvesi B.(⬆️ 76')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Róka B. (⚽ 45'), Bokányi R. (⚽ 92.)

Papp Endre értékelése: Nehéz mit mondani amikor 70/30 %-os labdabírtoklásban játszól és folyamatosan az ellenfél kapuja előtt folyik a játék, de a végén viszont örülnöd kellene a utolsó perces egyenlitésnek! Csapatom tette a dolgát folyamatosan próbált helyzetett kialakítani, de amíg hiányzik a gyilkos ösztön, a minőségi passzok és az igazi rítmus váltások, addig benne van, hogy az ellenfél két helyzetből ketőtt berug. Dolgozunk tovább, de ennél minden területen sokkal több kell a csapat részről!

A következő bajnoki fordulóban a ESK Kiskundorozsma csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 09. (szombat) napján 16:30 órától, a Móradombi Sportközpont játszák.