ÖTÖSRE VIZSGÁZOTT CSAPATUNK!

2023.09.23

Megvan zsinórban a harmadik győzelem.

Papp Endre együttese két győztes mérkőzés után látogatott FK 1899 Szeged - SZEOL csapatához szombat délután. A fiúk remek kezdéssel adták meg a meccs alaphangulatát. Róka Botond ugyanis már az 2. percben megszerezte a vezetést csapatunk számára. Az első félidő közepén Mészáros Gergő is feliratkozott a góllövők közé, nem sokkal később pedig Róka Botondnak sikerült másodjára is beköszönnie a hazaiak kapujába és háromgólosra alakítania a mórahalmi vezetést. A második játékrészben kettő gólt esett, ám aztokat is csapatunk szerezte – előszőr Bokányi Richárd zörgette meg a hálót, majd Róka Bortond szerezte meg harmadik gólját, beállítva ezzel az 5-0-s végeredményt.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 6. forduló

Helyszín: SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep

Mérkőzés dátum/idő: 2023 szeptember 23. (szombat) 17:30

FK 1899 Szeged-SZEOL - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 - 5 (0 - 3)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Vajda M., Rádóczi D. (⬇️ 67'), Csizmadia L. (⬇️ 67'), Holcsik B. (⬇️ 70'), Pető B., Csehó M. (⬇️ 61'), Mészáros G., Nagy M. (⬇️ 45'), Ábrahám B., Róka B.

Cserék: Mison B., Fenyvesi B., Tajthy L. (⬆️ 46'), Görbe B. (⬆️ 46'), Tóth M. (⬆️ 46'), Kónya R.(⬆️ 56'), Bokányi R. (⬆️ 72')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Róka B. (⚽ 2', ⚽ 28', ⚽ 88'), Mészáros G. (⚽ 26'), Bokányi R. (⚽ 86')

Papp Endre értékelése: Talán az eddigi legjobb keretű FK-val találkoztunk szombat este. Nehéz mérkőzésre szamítottunk, amit már az második perces gólunk gyorsan atalkitott az ellenfél szempontjából. Kiváló támadásokat vezettünk és szép gólokat rugtunk. Végig kézbe tartottuk a merkőzést,  még ha a másodikba felidőbe volt egy kis hullámvölgy és kapkodás is, de visszatért kapitányunkal góljának köszönhetően újra magabiztossá vált a csapatunk. Köszönjük a szurkolóknak, hogy elkisértek minket! Hajra MVSE!

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 30. (szombat) napján 16:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.