NEM VÁRT POFON AZ MVSE-NEK: VERESÉG HAZAI PÁLYÁN

2022.09.25

A sereghajtótól kaptunk ki.

Harmadszor is hazai pályán lépett pályára a szezon során csapatunk. Papp Endre legénysége a KSE Balástya csapatát fogadta szombaton.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 6. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. szeptember 24. (szombat) 16:00

Mórahalom VSE - KSE Balástya 0 - 2 (0 - 1)

Mórahalom VSE: Weszelowszky G., Szűcs D. (⬇️ 71'), Vajda M. (⬇️ 93'), Trója G., Baji R., Pető B. (⬇️ 63'), Hovanyecz A. (⬇️ 51'), Bokányi R., Nagy M., Görbe B., Rádóczi D.

Cserék: Nagy G. (⬆️ 93'), Csizmadia L. (⬆️ 63'), Bohák D. (⬆️ 51'), Rádóczi D. (⬆️ 71')

Edző: Papp Endre

Papp Endre értékelése: Amíg a merkőzés szinte teljes reszében uraljuk a játékot, az ellenfél térfelen járatjuk a labdát, de a támadó harmadba folyamotsan az egyszerű megoldások helyett nehezebb megoldásokat valasztunk erdeménytelnűl, és még így is van 4 - 6 olyan szituáció, amiből gólt kellene rugnunk. Amíg nem tudjuk értékesíteni a ehez hasonló helyzeteinket, addig ez mindig megfogja magat bosszúlni és kettő helyzetből kikapunk 2 : 0-ra! Dolgozunk tovább, mást nem tehetünk, egyszer majd csak megfordul a góllövő cipő iránya.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. szeptember 30. (péntek) napján 19:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.