NEM TUDTA MEGTARTANI ELŐNYÉT CSAPATUNK

2023.04.09

Megszületett az év első döntetlenje.

Csapatunk a harmadik helyen álló Tiszasziget SE csapatához látogatott a felsőház közdelmek 3. fordulójában. Az első játékrészban nem született gól. A második félidőben azonban kettő is, elszőr cspatunk volt eredményes tízenegyesből a félidő derekán, ám a sajnos a mérkőzés végén a hazai csapat is értekesített egy megadott böntetőt, amivel egyenlítettek, és mivel több gól már nem eset, mindkét csapat egy pontnak örülhetet a lefújás követően. Az MVSE 25 meccsen szerzett 40 ponttal a tabella 6. helyét foglalja el jelenleg.

Liga: Megyei I. osztály Felsőház 3. forduló

Helyszín: Tiszasziget Sportpálya

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. április 08. (szombat) 16:00

Tiszasziget SE - Mórahalom VSE 0 - 0 (1 - 1)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Görbe B., Holcsik B. (⬇️ 71'), Csizmadia L. (⬇️ 46'), Baji R., Pető B. (⬇️ 60'), Mészáros G., Nagy M., Rádóczi D. (⬇️ 68'), Bokányi R. (⬇️ 77'), Szalma G.

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 68'), Vajda M. (⬆️ 71'), Trója G. (⬆️ 60'), Tóth M. (⬆️ 46'), Rádócz D. (⬆️ 77')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Szalma G. (⚽ 63')

Papp Endre értékelése: Rossz érzés 90. percbe igy pontokat veszteni, de büszke vagyok csapatomra, hogy egy top 3-as csapat elleni idegenbeli mérkőzésen joggal vagyunk szomorúak, miközben okkal örülhetnénk ennek az eredmenyre! Fiatal csapatom vegig azt csinálta, amit megbeszéltünk és sokat fejlődött és fejlődik hetről hétre az év folyamán. Jövőhét mozgalmas lesz az ásotthalmi kupa mérkőzés miatt és a SZVSE elleni újboli idegenbeli mérkőzés miatt, de csapatom készen áll a folytatásra.

A következő bajnoki fordulóban a SZVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 15. (szombat) napján 16:30 órától, a Szegedi Vasutas SE Sportteleppen játszák.