NEM TUDTA MEGTARTANI A VEZETÉST CSAPATUNK!

2023.10.21

Egygólos előnyből vereség a Balástya ellen.

A Balástyára látogatott szombaton csapatunk. Papp Endre együttese a Tiszasziget elleni döntetlen után idegenben szerette volna begyűjteni a három pontot. Az első félidőben több helyzetet dolgozott ki csapatunk, amiből sajnos csak egy gólt sikerült szereznünk. Az ellenfél, ahogy lenni szokott pedig büntetett. A második játékrészben nagy erőket mozgósított a hazai csapat az egyenlítés érdekében, aminek meg is lett az eredménye két védelmi hibát kihasználva két gólt is szereztek a mérkőzés hajrájában, amivel meg is fordították a mérkőzés állását és a győzelmet is megszerezték.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 10. forduló

Helyszín: Balástya KSE Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2023. október 21. (szombat) 14:30

KSE Balástya - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 1 (0 : 1)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Tajthy L.(⬇️ 46'), Vajda M.(⬇️ 60'), Görbe B., Cizmadia L., Holcsik B. (⬇️ 78'), Nagy M.(⬇️ 68'), Ábrahám B., Bokányi R., Róka B.(⬇️ 53'), Szalma G.

Cserék: Mison B., Pető B. (⬆️ 46'), Csehó M. (⬆️ 53'), Mészáros G. (⬆️ 60'), Rádóczi D. (⬆️ 60'), Baucic T. (⬆️ 68'), Czékus Zs.

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Bokányi R. (⚽ 20')

Papp Endre értékelése: Én vagyok a Mórahalom VSE edzője és a csapat az én felelőségem akkor is ha nyerünk és akkor is ha vesztünk! Mai nap az elsô félidőben végig irányíva, látványos, jó iramú játékot játszottunk tömérdek helyzette kihagyva. Azt kértem, hogy folytassuk türelmesen, hisz a vezetés megvolt és csináljuk ezt tovább. Sajnos a Balástya folytatta, mi pedig ehhez aszisztáltunk egy hitehagyott, lezengő és akaratgyenge jatékkal! Magunkat vertük meg és sajnos nem először! Mindekinek magába kell néznie, mert évente lehet 1 ilyen mérkőzés, de nekunk 10 meccs alatt ez a 3-dik! El kell gondolkodni mindenkinek a folytatásról, játékos, edző és vezetőség is mert a csapat magasan messze van az elvàrható teljesítménytől, amit a Mórahalom közössége és aki munkát tesz bele nem érdemli meg!

A következő bajnoki fordulóban a DBFUTBALL Bordány SK csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 28. (szombat) napján 14:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.