NEM FÉRT KÉTSÉG CSAPATUNK GYŐZELMÉHEZ!

2023.11.18

Gólzápor az első félidőben az Ásotthalom ellen.

Papp Endre együttese a Ásotthalom csapatát látta vendégül. Csapatunk az első félidőben gólzáport rendeztek, formás támadások után szép gólokkal sikerült négygólos előnyre szert tenni az első félidőben. A második játékrészben együttesünk további egy gólt szerzett, ezzel magabiztos 5 : 0 - s győzelmet aratott a Mórahalom.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 14. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. november 18. (szombat) 13:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Ásotthalmi TE 5 : 0 (4 : 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Görbe B., Róka B. (⬇️ 78'), Csizmadia L., Holcsik B. (⬇️ 79'), Pető B. (⬇️ 79'), Fodor Zs., Mészáros G. (⬇️ 61'), Ábrahám B., Bokányi R. Tajthy L. (⬇️ 71'),

Cserék: Verhás Gy., Vajda M., Trója G. (⬆️ 61'), Csehó M. (⬆️ 79'), Rádóczi D. (⬆️ 71'), Baucic T. (⬆️ 79'), Fenyvesi B. (⬆️ 78')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Görbe B. (⚽ 07'), Tajthy L. (⚽ 21', ⚽ 29'), Bokányi R. (⚽ 41'), Trója G. (⚽ 72')

Papp Endre értékelése: Mai napon a Homokháti Rangadón egy percig nem volt kèrdés melyik a jobb csapat! Kiváló játékkal és hozzálással mentünk bele a mérkőzésben, amelyen szebbnél szebb gólokat rúgva magabiztosan tartottunk itthon a hàrom pontott. Egy bajnoki van hátra amire vàrjuk a kiváló tábort! Hajra MVSE!

A következő bajnoki fordulóban a ESK Kiskundorozsma csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 25. (szombat) napján 13:00 órától, a Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya játszák.