NEHEZEN INDULT, DE VÉGÜL NYERT FELNŐTT CSAPATUNK!

2024.02.25

Küzdelmes mérkőzésen gyűjtött három pontot a csapat.

A Férfi Felnőtt csapatunk Papp Endre vezetésével a Hódmezővásárhelyi FC vendégeként lépett pályára a Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 18. fordulójában. A mérkőzésen a hazai együttes kezdte jobban, egy szögletet követően fejesgóllal szereztek vezetést az első játékrészben. Így az első félidő 1:0-s hazai előnnyel zárult. A második félidő hajrájában Szalma Gergely, aki a 52. percben lépett pályára, bő negyedóra alatt két büntetőt is értékesített. Először a 58. percben talált be, majd a 76. percben is eredményes volt, megfordítva ezzel a mérkőzést. A továbbiakban mindkét csapat próbált támadásokat vezetni, de egyik fél sem tudott további gólt szerezni. Végül csapatunk újabb három ponttal gazdagodott, ami lehetővé tette számunkra, hogy feljebb lépjünk a bajnokság tabelláján. Jelenleg a harmadik helyen állunk, ami remek eredmény a csapatnak és a szurkolóknak egyaránt. A győzelem nagyszerű lendületet ad a további mérkőzéseknek és a szezon folytatásának.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 18. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. feburár 25. (vasárnap) 14:00

Hódmezővásárhelyi FC🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 2 (1 : 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Tajthy L. (⬇️ 46'), Vajda M., Róka B., Rádóczi D. (⬇️ 36'), Ábrahám B., Holcsik B., Mészáros G. (⬇️ 52'), Heidrich B. (⬇️ 52'),  Dobronoky V. (⬇️ 78'), Bokányi R.

Cserék: Mison B., Hatvani I. (⬆️ 52'), Csizmadia L. (⬆️ 36'), Pető B. (⬆️ 46'), Csehó M. (⬆️ 78'), Szalma G. (⬆️ 52')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Szalma G. (⚽ 58' ⚽ 76')

Papp Endre értékelése: Nehéz mérkőzés volt a mai! Helyzetekkel megint nem bàntunk jól. Azok alapján sima mérkőzés kellett volna, hogy legyen, de sajnos rossz döntéseket hoztunk a kapu előtti szituációkban. De ezen hibákon túl nem tudok szó nélkül elmenni az mellett, hogy megint a focit nem játszani akaró, néhol durva játékot mutató együttest támogatja a játékvezető a játék folyotosságára hivatkozva. Ahelyett, hogy az elkövetet hibákat vállalná, még mi kapjuk a büntetést a mérkőzés alatt és utánna! Én magamat és játékosaimat is birálom a elkövetett hibáik után, de ők jövő héten is ezt folytatják pár kivételtől eltekintve.

A következő bajnoki mérkőzésen a Makó FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 02. (szombat) napján 14:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.