NÉGYGÓLOS MÉRKŐZÉSEN GYŐZÖTT CSAPATUNK

2024.04.14

Hátrányból fordítva győztünk a Makó ellen.

A Mórahalmi Férfi Felnőtt csapat, melyet Papp Endre irányít, egy valóban izgalmas és eseménydús mérkőzésen fogadta otthon, a Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály Felsőházának 3. fordulójában az Makó FC együttesét. A találkozó már az elejétől fogva nagy várakozással volt kísérve mind a játékosok, mind pedig a szurkolók részéről, hiszen mindkét csapat elszántan küzdött a győzelemért. Az első félidőben a vendég csapat hamar megszerezte a vezetést egy szögletből következő fejesgóllal, így egygólos előnyre tettek szert, ami a félidő végéig nem is változott. A mórahalmiak azonban nem adták fel, és a második játékrész elején Rádóczi Dávid remek találattal kiegyenlítette a mérkőzést. Ezt követően Róka Botond is betalált a vendégek kapujába, megfordítva ezzel a találkozó állását. Az izgalom azonban még nem ért véget, mert a véghajrában, a 90. percben, a csereként beálló Bokányi Richárd egy hihetetlenül precíz és erőteljes távoli lövéssel megszerezte csapata harmadik gólját. A labda a hosszú kapufáról pattant a hálóba, ezzel kétgólosra növelve a mórahalmi előnyt, és gyakorlatilag eldöntve a találkozó sorsát. Ez a mérkőzés valóban emlékezetes volt mind a játékosok, mind pedig a szurkolók számára, és remélhetőleg hozzájárul a Mórahalmi csapat további sikereihez a bajnokság során.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály Felsőház 1. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. április 13. (szombat) 16:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Makó FC 3 : 1 (0 : 1)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Vajda M., Róka B., Hatvani I. (⬇️ 46'), Rádóczi D., Ábrahám B., Holcsik B. (⬇️ 66'), Pető B., Heidrich B. (⬇️ 77'), Pioker T. (⬇️ 73'), Szalma G. (⬇️ 85')

Cserék: Mison B., Tajhty L. (⬆️ 73'), Csaehó M. (⬆️ 66'), Hovanyecz A. (⬆️ 85'), Nagy M. (⬆️ 77'), Dobronoky V. Bokányi R. (⬆️ 46')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Rádóczi D. (⚽ 48'), Róka B. (⚽ 63'), Bokányi R. (⚽ 90')

Papp Endre értékelése: A héten sokat beszélgettünk és kerestük az Algyői vereség okait, mégha 10 veretlen meccs után ez benne van!Sajnos mai első félidőben kerestünk önmagunkat, sok pontatlanság volt és a fogást sem találtunk a szervezett, masszív makói együttesen! Másodikba nagyon rendbe volt mind a csapatszellem és akarat, mellé párosultak a tisztább, pontosabb játék, gólok a legjobb periódusokban és ezzel egy nagyon fontos 3 pontot szereztünk!

A következő bajnoki fordulóban a Szegedi VSE-G-Falc Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. április 20. (szombat) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.