MEGSZAKADT CSAPATUNK VERETLENSÉGI SOROZATA

2022.11.13

Két góllal kaptak ki a fiúk.

Megszakadt az MVSE jó sorozata. Papp Endre együttese hat veretlenül megvívott bajnoki után szenvedett vereséget. Csapatunk a Tiszasziget SE együttesének otthonába látogatott. Az első félidőben az ellenfél szerezte meg a vezetést egy büntetővől, majd egy szögletet követően ismételten bataláltak a mórahalmi kapuba és így már kettővel vezettek, a szünetig már nem is változott az eredmény. A második játékrészben csapatunk is betalált a hazaiak kapujába, amit Nagy Márton Andor fejjel értékesített. A folytatásban hazaiak újfen gólt szerzetek és ezzel újra kétgólós előnyre tettek szert, amelyett követően több gól már nem esett a találkozón, így nem sikerűlt elhozni a három pontot. Csapatunk 20 ponttal a 5. helyen áll a tabellán.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 13. forduló

Helyszín: Tiszasziget Sportpálya

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. november 12. (szombat) 13:30

Tiszasziget SE - Mórahalom VSE 3 - 1 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Vajda M., Trója G., Szűcs D., Csizmadia L. (⬇️ 46'), Baji R. (⬇️ 78'), Pető B. (⬇️ 75'), Nagy Márton A., Rádóczi D. (⬇️ 85'), Bokány R., Szalma G

Cserék: Nagy G., Tajthy L. (⬆️ 78'),  Rádóczi D. (⬆️ 75') , Malatinszki Á. (⬆️ 46'), Ötvös M. (⬆️ 85')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Nagy Márton A. (⚽ 52')

Papp Endre értékelése: Sajnos mai első félidőt tompán és pontatlanúl kezdtük és sok hibával játszva adtunk egy félidőnyi előnyt a Tiszaszigetnek, amit két pontrúgásból szerzett gólal meg is koszontek nekünk! Útánna jól kezdtünk és úgy játszottunk, ahogy azt kell. Ez ereményben is megmutatkozott, hiszen sikerült szépítenünk  egy fejes gólal. Ezt követően ziccert hibaztunk, majd jött az újabb tiszaszigeti fejes. Csapatunknak össze kell magát szedni, mert nehéz merkőzések várnak ránk! Úgy gondolom, hogy meg van bennük a kellő potenciál és az átlag életkor is a fiatal csapatom mellett szól, hiszen a mai mérkőzés 2005-2004-2003-as játékosok is pályára léptek. Tudtunk úgy játszani, hogy a rutinos élcsapattal is ki-ki merkőzést játszunk!

A következő bajnoki fordulóban a SZVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 19. (szombat) napján 13:00 órától, a Tiszaszigeti Sportpálya játszák.