MEGÉRDEMELT TOVÁBBJUTÁS A KUPÁBAN

2024.04.18

Három gólt rúgva jutottunk a Nemes István Csongrád-Csanád Vármegyei Kupa 4. fordulójába.

A Mórahalmi Férfi Felnőtt csapata, melynek vezetőedzője Papp Endre, a Csengel KSE együttesének vendégeként léppet pályájára a Nemes István Csongrád-Csanád Vármegyei Kupa harmadik fordulójában. A mérkőzés során csapatunk jó teljesítményt nyújtott, és 3 : 0 arányban győzedelmeskedett. A játékosok együttműködése és koncentrált játéka lehetővé tette számukra, hogy továbbjussanak a kupasorozat negyedik fordulójába, ahol újabb kihívások várnak rájuk.

Liga: Nemes István Csongrád-Csanád Vármegyei Kupa 3. forduló

Helyszín: Szatymaz Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2024. április 17. (szerda) 17:00

Csengele KSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 3 (0 : 1)

Kezdőcsapat: Mison B., Tajhty L. (⬇️ 55') , Vajda M., Róka B. (⬇️ 67'), Hatvani I., Rádóczi D. (⬇️ 62'), Ábrahám B., Csehó M., Hovanyecz A. (⬇️ 62'), Nagy M., Szalma G. (⬇️ 76')

Cserék: Weszelovszky G., Holcsik B. (⬆️ 62')  , Szűcs D. (⬆️ 62') , Heidrich B. (⬆️ 67') , Pióker T. (⬆️ 76') , Czékus Zs. (⬆️ 55')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Szalma G. (⚽ 44'), Hatvani I. (⚽ 66'), Csehó M. (⚽ 69')

Papp Endre értékelése: Ott vagyunk a legjobb 8-közt, nem sérült meg senki, tudtam mindekinek fontos játékperceket adni, másról nem érdemes beszélni, mert ezzel azt tenném boldoggá aki sok éve rákfenéje a Csongrád-megyei labdarúgásnak.