MAGABIZTOS HAZAI SIKER - MÓRAHALOM 4 : 1-RE VERTE AZ ÓPUSZTASZERT

2024.10.13

Domján Márió és Kiss Martin góljaival indult a gólzápor.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B" csapata 4 : 1-es győzelmet aratott az Ópusztaszer SE ellen, ahol már az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert Domján Márió és Kiss Martin találataival. A második félidőben Hajdú Csaba növelte az előnyt, míg az Ópusztaszer csak egy becsületgóllal tudott válaszolni.

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 13. (vasárnap) 15:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B"🆚Ópusztaszer SE 4 : 1 (2 : 0)

Kezdőcsapat: Mison B., Nyári L., Tajhy L. (⬇️ 75'), Babarczi M. (⬇️ 80'), Domján M. (⬇️ 73'), Szalai R., Nyíri M., Kiss M. (⬇️ 58'), Hajdú Cs., Dobák N. (⬇️ 75'), Nagypál P. (⬇️ 37')

Cserék: Pipicz Zs., Pál I. (⬆️ 75'), Mangó Z. (⬆️ 75'), Nógrádi P. (⬆️ 73'), Rutai R. (⬆️ 37'), Dobák A. (⬆️ 58'), Vass T. (⬆️ 80')

Gólszerző: Domján M. (⚽ 16'), Kiss M. (⚽ 27'), Hajdú Cs. (⚽ 51'), Tajthy L. (⚽ 63')

Csapatvezető: Pipicz Zsolt

Pipicz Zsolt értékelése: Első negyedóra után sikerült egy fokozatott feljebb kapcsolni és jöttek a helyzetek amikből sikerült betalálnunk, majd sikerült újabb találatokat szereznünk jól felépített támadásokból. Jól szálltak be a Srácok a padról dicséret illeti Őket is! Engi János újszülött Fiának és Nagypál Patriknak aki sajnos hosszabb időre kiesett közülünk, ajánljuk a győzelmet!

A következő bajnoki fordulóban a Tiszasziget III. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 20. (vasárnap) napján 15:00 órától, a Tiszasziget Községi Szabadidő Parkban játszák.