MAGABIZTOS GYŐZELEM HAZAI PÁLYÁN

2023.04.02

Kettő nyeretlenül megvívott bajnoki után nyert ismét csapatunk.

Kettő nyeretlenül megvívott bajnoki után fogadta csapatunk hétvégén a Kiskundorzsma együttesét egy régiós derbi keretében. Papp Endre legénysége ennek megfelelő mentalitással lépett pályára, és végig kezében tartotta a mérkőzést. Már az első félidőben kétgólos előnyt kovácsoltak maguknak a fiúk. Előbb Bokányi Richárd szerezte meg első mórahalmi gólt, majd Baji Renátó is betalált a vedég kapuba. A második játékrész is tartogatott mórahalmi helyezteket, de ezeket már nem sikerült gólra váltani. Az MVSE a sikerrel egy kettőmeccses nyeretlenségi szériát szakított meg, és 39 ponttal (13 győzelem, 3 döntetlen, 9 vereség) a 6. helyen áll jelenleg a felsőházi tabellán.

Liga: Megyei I. osztály Felsőház 2. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. április 01. (szombat)

Mórahalom VSE - ESK Kiskundorozsma 2 - 0 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Görbe B., Holcsik B. (⬇️ 87'), Csizmadia L. (⬇️ 81'), Baji R. (⬇️ 88'), Pető B., Mészáros G., Nagy M., Rádóczi D., Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Mison B., Vajda M. (⬆️ 81'), Tóth M. (⬆️ 87'), Fodor Zs., Rádócz D. (⬆️ 88')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Bokányi R.(⚽5'), Baji R. (⚽10')

Papp Endre értékelése: Nagyon büszke vagyok a csapatra! Első perctől az történt a pályán, amit megbeszeltünk! Több tiszta ziccert dolgoztunk ki a nagyon massziv dorozsma ellen! Így kell játszani egy rangadón, csapatom ma megmutatta hogy ha a szivvel-lelekkel mennek minden parharcba jön magától a jó játék is, ami ma tökéletesen megvolt! Köszönjük a szurkolóknak a tamogatást!

A következő bajnoki fordulóban a Tiszasziget SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 08. (szombat) napján 16:00 órától, a Tiszasziget Sportpályán játszák.