MAGABIZTOS GYŐZELEM HAZAI PÁLYÁN

2022.11.06

Öt veretlenül megvívott bajnoki után nyert ismét csapatunk.

Öt veretlenűl eltelt bajnoki után a Deszk SC csapatát fogadta a hétvégén csapatunk. Papp Endre együttese igencsak meggyőző játékkal rukkolt elő. A mérkőzés alaphangját Szűcs Dávid adta meg a 34. percben, aki vezetést szerzett az MVSE-nek. Ezt követően is mi irányítottuk a játékot. A második játékrész 58. percében ismételten a mi csapatunk vette be előszőr a vendégek kapuját Baji Renátó gójával, ám a 69. percben a vendégek is eredményesek voltak. Sokáig azonban nem kellett várni az újabb hazai találatra, a hajrá 71. percében Bokányi Richárd hatalmas gól ragasztott a Deszkiek kapujába és ezzel kialakúlt a 3-1-es végeredményt. A fiúk 20 ponttal a tabella 4. helyén állnak.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 12. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. november 05. (szombat) 13:30

Mórahalom VSE - Deszk SC 3 - 1 (1 - 0)

Mórahalom VSE: Nagy G., Vajda M.,  Trója G. (⬇️ 75'), Csizmadia L. (⬇️ 67'), Szűcs D. (⬇️ 63'), Baji R., Nagy M., Malatinszki Á. (⬇️ 53'), Rádóczi D., Bokány R., Szalma G. (⬇️ 77')

Cserék: Weszelovszky G., Tajthy L. (⬆️ 75'), Tóth M. (⬆️ 63'), Pető B. (⬆️ 53'), Rádóczi D. (⬆️ 67') , Szalai R. (⬆️ 77')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Szűcs D. (⚽ 34'), Baji R. (⚽ 58'), Bokányi R. (⚽ 71')

Papp Endre értékelése: Gratulálok a csapatomnak, jó szériánk megérdemelten folytatodott! Massziv csapat ellen jó játékkal hoztuk a következő győzelmet, ami nagyon fontos volt a nagyon nehéz következő 4 elmezőnyben elhelyezkedő csapat ellen! Köszönjük az U7-es csapatnak és edzőjüknek Tóth Martinnak a bevonulást és Kiss Balázsnak a szervezest es az előkészítést! Hajra MVSE!

A következő bajnoki fordulóban a Tiszasziget SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 12. (szombat) napján 13:30 órától, a Tiszaszigeti Sportpálya játszák.