LU18: TOVÁBB TART A MÓRAHALMI LÁNYOK JÓ SOROZATA

2022.10.16

Továbbra is kapott gól nélkül a tabella élén.

Ezúttal sem kapott gólt, és nem hullajtott pontot női csapatunk. Sztnakó Árpád együttese Szegedre látogatott. Bár az első félidőben nem szereztek gólt a lányok, a második félidőben megtalálták a góllövő cípőt és kettő alkalommal be is találtak a hazaiak kapujába. Az MVSE eddig hibátlan mérleggel, 8 rúgott és 0 kapott góllal a tabella élén áll.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei Leány U18 5. forduló

Helyszín: Dózsa Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2022. október 14. (pénter) 17:00

DAFC Szeged - Mórahalom VSE 0 - 2 (0 - 0)

Mórahalm VSE: Szaniszló V., Csúcs A., Berger D., Szilágyi V., Sólya K., Vörös D., Szabó K., Kazi D., Teleki-Horváth A.

Cserék: Tóth L., Masa M.

Edző: Sztankó Árpád

Gólszerző: Berger D. (⚽ 73', ⚽ 76')

Sztánkó Árpád értékelése: Körzetközpont... Kicsit többre számítottunk. Se laptop, se internet hogy jegyzőkönyvet írjunk, közös öltöző, egy hónapja nem gondozott fű, a kèt tizenhatos közötti pálya helyett egy fèlpálya felèn 50*33-as pályán kellett játszani mert a pálya többi rèszèn edzès volt. A játèkvezető pedig csak annyit mondott hogy "minden rendben" . Maga a meccs küzdős volt, Dodó kèt gólja döntött a második fèlidő második felèben. Köszönjük a hazai csapat sportszerű játèkát. Ja ezt nem ide... Teleki Horváth Alexa vèdelmi miniszterünket a mentő vitte el egy alattomos hazai belèpő után. Jobbulást Alexa! Szèp volt lányok!

A következő bajnoki fordulóban a Makó FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 28. (péntek) napján 17:00 órától, a Dózsa Sportpálya játszák.