LU18: HIBÁTLAN MÉRLEGGEL TELELNEK AZ ÉLEN

2022.10.28

Utolsó őszi mérkőzésüket is megnyerték lányaink.

Ezúttal is három pontot szerzett LU18-as leány csapatunk, amely Makó FC együttesét fogadta hazai pályán. Már az első félidőben négy gólt szereztek a mórahalmi lányok, míg a vedégek ebben a játékrészben mindösszesen egyszer vették be a hazai kaput. A második félidőben további három találattal növelte előnyét csapatunk, amivel be is állították a 7-1-es végeredményt. Lányaink ezzel valamennyi őszi bajnokijukat megnyerték és 100% mérleggel várják a tavszi folytatást.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei Leány U18 7. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2022. október 28. (péntek) 17:00

Mórahalom VSE - Makó FC 7 - 1 (4 - 1)

Mórahalm VSE: Szaniszló V., Szabó K., Farkas J., Csernák D., Szilágyi V., Sólya K., Kazi D., Csúcs A.,Teleki-Horváth A.

Cserék: Masa M., Berger D.,Vörös D., Ujvári A., Tóth L., Váráshelyi V.

Edző: Kazi László

Gólszerző: Berger D. (⚽ 21') Csúcs A. (⚽ 28', ⚽ 33', ⚽ 35', ⚽ 43', ⚽ 63'), Csernák D. (⚽ 38')

Kazi László értékelése: A lányok nagyon szórakoztató játékkal könnyed győzelemmel zárták az őszi szezont! A mérkőzésen sok olyan dolgot vittek ki a pályára a csajok, amit mérkőzés előtt megbeszéltünk illetve kértem tőlük. A kezdeti rövidzárlat után már az általam kért labdakihozatal, letámadás, szélek aktív használata, távoli lövések és párharcok megnyerése után egy laza könnyed élvezetes játékot láthattunk.

A következő bajnoki fordulóban a Mocorgó UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. március 26. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Mindszenti Sportpályán játszák.