LU18: EZÚTTAL EGY ÖTÖST GURÍTOTTAK

2023.04.16

Továbbra is a tabella élén áll együttesünk.

Ezúttal sem tört meg leány csapatunk kiváló sorozata. A mórahalmi lányok a hatodik bajnokin sem veszítettek pontot. Ezúttal a DAFC Szeged volt a szenvedő fél. Kazi László együttese a szünetre négygólos előnybe került. A második játékrészben a vedégek szépítetni tudtak, de csapatunknak sikerült ismételten betalálnia és bebiztosítani a győzelmüket.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei Leány U18 12. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. április 14. (péntek) 17:00

Mórahalom VSE - DAFC Szeged 5 - 2 (4 - 0)

Mórahalom VSE:  Szaniszló V., Jankó M., Csúcs A., Szilágyi V., Vásárhelyi V., Papp I., Berta L., Teleki-Horváth A., Csenák D.

Cserék: Berger D., Fakas J., Ujvári A., Vörös D., Farkas V., Masa M.

Edző: Kazi László

Gólszerző: Csúcs A., (⚽ 2', ⚽ 11', ⚽ 60'), Ujvári A. (⚽ 4'), Papp I. (⚽ 15')

Kazi László értékelése: Amit az öltözőben megbeszéltünk azt játékosaim maradéktalanul megmutatták a pályán! A második félidőben sort cseréltünk, itt már egy picit döcögössé és lassúvá vált a játékunk, de értékes játékpercek jutottak a csapat tagjainak! Szerdán szeretnénk begyűjteni a három pontot és Bajnokként Ünnepelni!

A következő bajnoki fordulóban a Mocorgó UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 19. (szerda) napján 17:00 órától, a Mindszenti Sportpályán játszák.