LU16: ÚJABB GYŐZELMET ZSEBELHETETT BE LEÁNY CSAPATUNK

2022.10.17

Kétgólos győzelmet arattak.

Ismét győztes bajnokit tudhat maga mögött LU16-os leány csapatunk. Az MVSE a Tiszakécske csapatát látta vendégül, és egy izgalmas mérkőzésen végül otthon tartotta a három pontot.

Liga: Leány Regionális U-16 HNP Dél-Keleti csoport 5. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2022. október 16. (vasárnap) 14:00

Mórahalom VSE - Tiszakécske VSE 3 - 1 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Ujvári A., Börcsök L., Jankó M., Berger D., Kügler E., Kovács B., Vörös D., Farkas V., Berta L.

Cserék: Földeák F., Csák L.

Edző: Kazi László

Gólszerző: Kovács B. (⚽ 14') Farkas V. (⚽ 36'), Vörös D. (⚽ 69')

Kazi László értékelése: Sportszerű mérkőzésen az első félidőben nyújtott jó játékkal helyzetek jobb kihasználásával egy sok gólos mérkőzés lehetett volna. A lányok ezt másképpen gondolták és a második félidőben átadtuk a teret a vendégeknek, akik ezt egy góllal köszönték meg. Ezután megráztuk magunkat és a harmadik találattal lehűtöttük a kedélyeket. Az eredmény jó, de a mutatott játék megmutatta mindkét arcunkat.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 30. (vasárnap) napján 13:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.