LU16: TOVÁBB KAPASZKODNAK FELFELÉ

2022.11.20

A csapat javította egy fordulóval ezelőtti botlását.

Az egy fordulóval ezelőtti vereséget követően gólzápros mérkőzésen győzött Kazi László által irányított LU16-os csapatunk.

Liga: Leány Regionális U-16 HNP Dél-Keleti csoport 9. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2022. november 19. (szombat) 12:00

Mórahalom VSE - Soroksár Sport Club Kft. 3 - 2 (3- 1)

Mórahalom VSE: Ujvári A., Jankó M., Berger D., Berta L., Kovács B., Vörös D., Farkas V., Szűcs M., Vásárhelyi V.

Cserék: Kügler E.,

Edző: Kazi László

Gólszerző: Farkas V. (⚽ 3'), Vörös D. (⚽ 19'), Kovács B. (⚽ 25')

Kazi László értékelése: A hétvégi rangadót nagy csatában egy nagyon jó Soroksár ellen sikerült megnyerni lányainknak! Egy nagyon jó első félidőt és egy nagyon gyílkos futós második félidő követet. Mindkét csapat jól játszott és próbált futbalozni ezeknek köszönhetően szép dolgokat láthattunk a pályán, nagy gólokat lőttünk végig vezetve, de maximálisan a végéig kiélezett csatában sikerült egy picit kettészakítanunk a tabellát. Óriási grat a csajoknak, rendesen megdolgoztak a szezonban és nagyon sikeresen helytálltak!

A következő bajnoki fordulóban a St. Mihály FC Sportegyesülete csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 27. (vasárnap) napján 13:00 órától, a Kész Sport Aréna játszák.