LU16: NAGY HAJRÁVAL GYŐZTEK

2023.04.22

Hátrányból aratott kétgólos győzelmet csapatunk.

Győztesen hagyta el a pályát hétvégén LU16-os cssaptunk. Kazi László együttese a Tiszakécske gárdájához látogatott. A hazaiak szerezték meg a vezetést, ám a mórahalmi lányok még az első félidőben kiegyenlítettek. A második játékrészben aztán hengerelt csapatunk, és kettő gólt szerezve begyűjtötte a három pontot. Ennek győzelemnek köszönhetően szépen tartja a lépést egyettüesünk a tabella dobogós helyeit elfoglaló csapatokkal – a lányok jelenleg 27 ponttal a tízcsapatos bajnokság 4. helyén állnak.

Liga: Leány Regionális U-16 HNP Dél-Keleti csoport 14. forduló

Helyszín: Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. április 21. (szombat) 17:00

Tiszakécske VSE - Mórahalom VSE 1 - 3 (1 - 1)

Mórahalom VSE: Ujvári A., Jankó M., Berger D., Berta L., Kovács B., Vörös D., Farkas V., Szücs M., Vásárhelyi V.

Cserék: Börcsök L., Csák L.

Edző: Kazi László

Gólszerző: Farkas V. (⚽ 5', ⚽ 66'), Kovács B. (⚽ 58')

Kazi László értékelése: Gyorsan vezetéshez jutott a helyi csapat a 3. percben! Ezzel próbáltak ébresztőt fújni csapatomnak, akik a buszon maradtak! Hát minden nehéz, de töretlen bizalommal és akarattal a siker sem marad el. Végre voltunk elegen — a betegek kezdenek visszatérni — ezáltal megérkeztünk a Bajnokságba természetesen jókedvűen vidáman. Nyugodt játékkal egy nagyon biztos meccset hoztak lányaink egy sokat fejlődő hazai csapat ellen. Gatulálok a csapatomnak!

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásáehelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 30. (vasárnap) napján 16:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.