LU16: GYŐZELEMMEL RAJTOLTAK A LÁNYAINK

2022.09.11

Négy gólt szerezve tartották itthon a három pontot.

A Leány U16 csapatunk számára is elkezdődött a bajnokság. A mórahalmi lányok a nyitó fordulóban, a Békcsaba együttesét látták vendégül.

Liga: Leány Regionális U-16 HNP Dél-Keleti csoport 1. forduló

Helyszín: Mórahalom, Mórahalom Sportcentrum

Mérkőzés dátum/idő: 2022. szeptember 11. (vasárnap) 14:00

Mórahalom VSE - Békéscsaba 1912 Előre SE 4 - 0 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Földeák F., Berger D., Berta L., Kovács B., Vörös D., Farkas V., Ujvári A., Jankó M., Szűcs M.,

Cserék: Börcsök L., Csák L.

Edző: Kazi László

Gólszerző: Berger D. (⚽ 8', ⚽ 30'), Farkas V. (⚽ 9', ⚽ 67')

Kazi László értékelése: Mai napon a Békéscsaba csapatát fogadtuk nagy várakozás közepette! A hiányzók ellenére az első félidőben sikerűlt a 2 gólós előnnyre szert tennünk. A második félidőben szintén sikerűlt 2 gólt szereznünk, így a találkozót 4 - 0 - ás végeredmény zártuk. Gratulálok a csapatom összes játékosának és a két duplázónak külön elismerés!

A következő bajnoki fordulóban a Jászberény FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. szeptember 25. (vasárnap) napján 14:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.