LU16: GYŐZELEMMEL KEZDTÉK A SZEZONT!

2023.09.17

Kétgólos győzelmet arattak fiataljaink.

A Balástya együttesét látta vendégül az LU16-os lánycsapatunk vasárnap délelőt. A mórahalmi lányok már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert és ezzel a három találattal el is döntötték a mérkőzés sorsát, mivel a második játékrészben a vendégek erejéből csak szépítésre futotta.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 1. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. szeptember 17. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - KSE Balástya 3 - 1 (3 - 0)

Mórahalom VSE: Massa M., Vadnay K., Szekeres V., Rácz E., Szécsi B., Mohai B., Domján Gy., Börcsök L., Szűcs M.

Cserék: Pozsgai K., Rozsnyai J.

Edző: Tóth Martin

Gólszerző: Vadnay K. (⚽ 4') Szűcs M. (⚽ 15'), Rácz E. (⚽ 22')

Tóth Martin értékelése: A pénteki győztes meccs után szerettük volna, ha az U16-os bajnokságot is győzelemmel kezdjük. Két ellentétes félidőt játszottak a lányok, az első félidőben sikerült 3 gólt szerezni. A második félidőben nem mi uraltuk a mérkőzést, de kapusunknak hála csak szépíteni tudott az ellenfél. Gratulálok a lányoknak a szuper szezonrajthoz!

A következő bajnoki fordulóban a SZEOL SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 24. (vasárnap) napján 10:00 órától, a SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sportteleppen játszák.