LU16: FÖLÉNYESEN GYŐZÖTT EGYÜTTESÜNK

2022.11.06

Sorozatban negyedik sikerüket könyvelhették el lányaink.

Ezen a hétvégén is jó formának örülhetett U16-os csapatunk. Kazi László együttese a Tehetség SE csapatához látogatott. Az első félidő végén a mórahalmi lányok egy gólos előny tudatában vonulhattak a szünetre, hiszen 2 alkalommal is eredményesek voltak, míg a hazaiak csak egyszer vették be csapatunk kapuját. A fordulás után is az MVSE dominált, és további öt találattal fejelték meg az eredményt, amelyre ismételten csak egy gólós válasz érkezett a hazaiak részről. Fiataljaink sorozatban negyedik győzelmüket aratták, és 6 meccs után 15 ponttal a 10 csapatos bajnokság 3. helyén állnak.

Liga: Leány Regionális U-16 HNP Dél-Keleti csoport 7. forduló

Helyszín: Jász Sportsziget

Mérkőzés dátum/idő: 2022. november 05. (szombat) 13:00

Tehetség SE - Mórahalom VSE 2 - 7 (1 - 2)

Mórahalom VSE: Ujvári A., Jankó M., Berger D., Berta L., Földeák F., Vörös D., Farkas V., Kovács B., Vásárhelyi V.

Cserék: Börcsök L., Kügler E., Csák L., Szács M.

Edző: Kazi László

Gólszerző: Kovács B. (⚽ 7', ⚽ 53'), Farkas V. (⚽ 23', ⚽ 49'), Földeák F., (⚽ 55'), Vörös D. (⚽ 68'), Berger D. (⚽ 75')

Kazi László értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a Honvéd FC Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 13. (vasárnap) napján 13:00 órától, a Jász Sportszigetben játszák.