LU14: ÚJABB GYŐZELMET ARATTAK LÁNYAINK!

2023.10.20

Sorozatban harmadik győzelmüket ünnepelhették a lányok.

Tóth Martin együttese a Balástya csapatát látta vendégül pénteken. Leányaink az első félidőben formás támadások után szép gólokkal sikerült háromgólos előnyre szert tenni az első félidőben. A második játékrészben további két találattal növelte az előnyét csapatunk, ezzel magabiztos 5 : 0 - ás győzelmet arattak a mórahalmi lányok.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 6. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2023. október 20. (péntek) 17:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - KSE Balástya 5 : 0 (3 : 0)

Mórahalom VSE: Mohai B., Vadnay K., Szekeres V., Rácz E., Szécsi B., Domján Gy.

Cserék: Burik L., Nagy H., Pancza L.

Edző: Tóth M.

Gólszerző: Vadnay K. (⚽ 14', ⚽ 15' ), Rácz E. (⚽ 21'), Burik L. (⚽ 55'), Szécsi B. (⚽ 57')

Tóth Martin értékelése: Hazai pályán szép, magabiztos játékkal sikerült legyőzni a tabella 3. helyén álló Balástyát. Külön öröm, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a meccset. Gratulálok a lányoknak!

A következő bajnoki fordulóban a Újszegedi TC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 25. (szerda) napján 18:00 órától, a Móradombi Sportközpont játszák.