LU14: SZOROS MÉRKŐZÉSEN NYERTEK

2023.05.15

Hátrányból fordítottak a mórahalmi lányok.

A Leány regionális bajnokság 20. fordulójában a Soroksár együttést fogadta LU14 csapatunk. Révész Gábor együttesének az első félidőben sikerült egy gólos hátrányba kerülniük. A vedég csapatnak a mérkőzés elején sikerült ugyan megszereznie a vezetést, de az MVSE számára elegendőnek bizonyult a mérkőzésből hátralévő idő a fordításhoz. Előbb a 39. percben egalizáltak fiataljaink, majd a 54. percben a győztes találat is megszületett, ezzel itthon tartották a három pontot  Leány csapatunk 20 forduló után a 12 csaptos bajnokság 11. helyén áll.

Liga: Leány Regionális U-14 HNP Dél-Keleti csoport 20. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. május 14. (vasárnap) 11:00

Mórahalom VSE - Soroksár Sport Club Kft. 2 - 1 (0 - 1)

Mórahalom VSE: Csúcs L., Vadnay K., Mohai B., Szécsi B., Sutus L., Domján Gy., Rácz E., Kügler E., Berger D.

Cserék: Pozsgai K., Szekeres V., Toki J.

Edző: Révész Gábor

Gólszerző:  Toki J. (⚽ 39' ), Berger D. (⚽ 58' )

Révész Gábor értékelése: Az U14-es lányok bravúros győzelmet arattak a regionális bajnokságban a Soroksár csapata ellen. Már az előző fordulóban érezhető volt, hogy lányaink egyre jobb teljesítményre képesek, hiszen idegenben 1-1-es döntetlent értek el a Honvéd ellen. A jó teljesítmény után sikerült kétvállra fektetniük a nagyon sportszerű Soroksár csapatát is. A vendégeket kereplőkkel, dudákkal elkísérő szurkolók is gratuláltak a jó teljesítményt látva. Szakadó esőben 0-1-ről sikerült fordítanunk! Kövekzeik Budapesten az Újpest! Hajrá lányok!

A következő bajnoki fordulóban a Újpest FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 21. (vasárnap) napján 11:00 órától, a Újpesti Labdarúgó Sportcentrumban játszák.