LU14: NAGYARÁNYÚ GYŐZELEM IDEGENBEN

2024.04.06

Algyő SK csapata ellen játszottak fiataljaink.

A Mészáros Zoltán által irányított LU14-es csapat az Algyő SK vedégeként lépett pályára. A csapattunk magabiztosan kezdett, és az első perctől kezdve dominálták a játékot. Az erőteljes védekezésnek és a pontos támadásoknak köszönhetően gyorsan megszerezték az előnyt. A második félidőben sem engedték ellenségüket területükre behatolni, és folytatták a támadó játékot, amelynek eredményeként sokszors találtak be a hazai kapuba. Végül a mérkőzés 19:3-as győzelemmel zárult a mi csapatunk javára, amely így továbbra is a bajnokság élmezőnyében marad.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 13. forduló

Helyszín: Algyői Sporttelep

Mérkőzés dátum/idő: 2024. április 05. (péntek) 17:00

Algyő SK🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3 : 19 (0 : 11)

Mórahalom VSE: Szekeres V., Rácz E., Szécsi B., Domján Gy., Vadnay K., Mohai B.

Cserék: Nagy H.

Edző: Mészáros Zoltán

Gólszerző: Vadnay K. (⚽ 3', ⚽ 5', ⚽ 6', ⚽ 64'), Rácz E. (⚽ 7', ⚽ 10', ⚽ 34', ⚽ 58',⚽ 61', ⚽ 66', ⚽ 68'), Szécsi B. (⚽ 20', ⚽ 22', ⚽ 24', ⚽ 63'), Domján Gy. (⚽ 21', ⚽ 25', ⚽ 62'), Szekeres V. (⚽ 53')

Mészáros Zoltán értékelése: Szép időben, remekül előkészített pályán játszhattunk és gyakorolhattuk a helyzetkihasználást. Az eredmény még ennél is nagyobb különbségű lehetett volna, ha pontosabbak, koncentráltabbak vagyunk a befejezéseknél. Köszönjük az Algyőnek a sportszerű játékot és további sok sikert nekik a következő mérkőzéseken.

A következő bajnoki fordulóban a Szentesi Kinizsi SZITE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. április 12. (péntek) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.