LU14: MEGVAN ZSINÓRBAN A NEGYEDIK GYŐZELEM!

2023.10.25

Magabiztos győzelmet aratott leány csapatunk.

A 8. fordulóban hazai pályán fogadtuk az UTC együttesét. A lányok nem okoztak csalódást a kilátogató szurkolóknak, akiket gólgazdag meccsel köszöntöttek. A lányok már a szünetre háromgólos előnyt kovácsoltak maguknak, az vedégek erejéből csak a szépítésre futotta. A második félidőben pedig további négy hazai találat következett. A lányok így magabiztos játékkal hozták le az UTC elleni találkozót.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 8. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. október 25. (kedd) 18:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Újszegedi TC 8 : 1 (4 : 1)

Mórahalom VSE: Mohai B., Vadnay K., Szécsi B., Domján Gy., Nagy H., Pancza L.

Cserék: Szekeres V., Rácz E.

Edző: Mészáros Zoltán

Gólszerző: Szécsi B. (⚽ 3'), Vadnay K. (⚽ 9', ⚽ 16', ⚽ 28'), Rácz E. (⚽ 38', ⚽ 68'), Domján Gy. (⚽ 45', ⚽58')

Mészáros Zoltán értékelése: Gratulálok az újabb nagyarányú győzelemhez! Büszke vagyok a lányokra!

A következő bajnoki fordulóban a Szőregi RSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 10. (péntek) napján 17:00 órától, a Szőregi Sportpálya játszák.