LU14: GÓLOKBAN GAZDAK MÉRKŐZÉST JÁTSZOTTAK

2023.05.21

Ismételten hátrányból felállva fordították meg a mérkőzést.

A Leány Regionális U14 bajnokság Dél-Kelti csoportjának 21. fordulójában az Újpest FC ellen vendégszerepelt LU14-es lánycsapatunk. Révész Gábor együttesének nem indult túl jól a találkozó, hisszen a mérkőzés második percében hátrányba kerültel. A hazai csapatnak a mérkőzés elején sikerült ugyan megszereznie a vezetést, de a mórahalmi lányok az első félidő hatodik percében már ki is egyenlítettek. A második félidőben csapatunk egymást követően kéttő találatott is szerzett, a hazai együttesnek sikerűlt ugyan egy szépítő találattal felzárkózniuk egy gólra, de az legvégső szó csapatunkké volt, akik a mérkőzés hajrájában beállították a 2:4 végeredményt, és így sorozatban második mérkőzésüket nyerték meg. LU14 csapatunk 21 forduló után továbbra is a tabella 11. helyén áll.

Liga: Leány Regionális U-14 HNP Dél-Keleti csoport 21. forduló

Helyszín: Újpest Labdarúgó Sportcentrum

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. május 21. (vasárnap) 14:00

Újpest FC - Mórahalom VSE 2 - 4 (1 - 1)

Mórahalom VSE: Domján Gy., Csúsc L., Vadnay K., Kügler E., Rácz E., Sutus L., Mohai B., Szécsi B., Berger D.

Cserék: Szekeres V., Gercsó A.

Edző: Révész Gábor

Gólszerző:  Rácz E. (⚽ 6' ), Szécsi B. (⚽ 31' ), Csúsc L. (⚽ 48', ⚽ 73' )

Révész Gábor értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a BVSC-ZUGLÓ csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 27. (szombat) napján 13:00 órától, a Mórdombi Sportközpontban játszák.