LU14: FŐLÉNYES GYŐZELEM, KAPOTT GÓL NÉLKÜL

2024.03.24

Mocorgó UFC csapata ellen játszottak fiataljaink.

Az LU14-es csapatunk, Mészáros Zoltán remek irányítása alatt, hazai pályán lépett fel a Mocorgó UFC csapata ellen. A mérkőzés teljes egészében a mi csapatunk uralta a játékot. A támadások sorozatait és a remek összjátékot követően nem meglepő módon sikerült kettő gólra is szert tenniük az első félidőben. A második félidőben pedig a lendületünk csak fokozódott. A csapat védekezése stabil maradt, és támadásaink egyre veszélyesebbek lettek. Végül a mérkőzésen sikerült további öt gólt is szerezniük, miközben nem kaptak egyetlenegyet sem. Ez egy hihetetlenül meggyőző győzelem volt, amely alapján a csapat nagyon magabiztosan és hatékonyan játszott. A fiatal játékosok kiváló teljesítményt nyújtottak, és Mészáros Zoltán vezetésével valódi csapatmunkát mutattak be a pályán.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 11. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. március 22. (péntek) 17:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Mocorgó UFC 7 : 0 (2 : 0)

Mórahalom VSE: Domján Gy., Vadnay K., Szekeres V., Rácz E., Szécsi B., Burik L.

Cserék: -

Edző: Mészáros Zoltán

Gólszerző: Burik L. (⚽ 12', ⚽ 38', ⚽ 59'), Domján Gy. (⚽ 13'), Vadnay K. (⚽ 45', ⚽ 51'), Szekeres V. (⚽ 56')

Mészáros Zoltán értékelése: Nagyon büszke vagyok a lányokra. Szerencsére sokszor azt csináltuk a pályán, amit kértem tőlük. Voltak nagyon szép akcióink és ekkora különbséggel is megérdemelt győzelmet arattunk.

A következő bajnoki fordulóban a Sándorfalvi SKE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 29. (péntek) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.