KÜZDELMES VERESÉG TISZASZIGETEN - MÓRAHALOM NEM TALÁLT UTAT A HÁLÓBA

2024.10.20

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 0-s vereséget szenvedett Tiszasziget III. ellen. A hazaiak Galiba István góljával szereztek vezetést, majd Szántó Tibor a második félidőben biztosította a győzelmet.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B" csapata sajnálatos vereséget szenvedett Tiszasziget III. otthonában, ahol a hazaiak már a 10. percben megszerezték a vezetést Galiba István góljával. Bár a vendégek mindent megtettek az egyenlítés érdekében, a második félidőben Szántó Tibor újabb találata eldöntötte a mérkőzést. A Mórahalom küzdött, de ezúttal nem sikerült áttörni az ellenfél védekezését, így a végeredmény 2 : 0 lett. A vereség ellenére a csapat mindvégig harcolt és biztató pillanatokat mutatott.

Helyszín: Újszentiványi Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 20. (vasárnap) 14:30

Tiszasziget III.🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B" 2 : 0 (1 : 0)

Kezdőcsapat: Stankovics Á., Tajhy L. (⬇️ 70'), Perpauer V. (⬇️ 56'), Babarczi M. (⬇️ 82'), Domján M. (⬇️ 46'), Szalai R., Nyíri M., Szűcs D. (⬇️ 52'), Császár M., Hajdú Cs. (⬇️ 63'), Rutai R. (⬇️ 31')

Cserék: Marancsik A. (⬆️ 56'), Gercsó D. (⬆️ 46'), Négyökrű G. (⬆️ 82'), Mangó Z. (⬆️ 63'), Balog K. (⬆️ 52'), Szőke B. (⬆️ 70'), Pál I. (⬆️ 31')

Gólszerző:

Csapatvezető: Pipicz Zsolt

Pipicz Zsolt értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a Tömörkényi KSE II. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 27. (vasárnap) napján 13:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.