KÜZDELMES MÉRKŐZÉSEN LETT MEG A GYŐZELEM

2022.10.02

Kétszer is vezettek a fiúk, a második három pontot ért.

A múlt heti hazai pályán elszenvedett nem várt vereséget követően lépett ismét pályára csapatunk a bajnokságban. Papp Endre együttese a Hódmezővásárhely otthonába látogatott pénteken. A Mórahalom VSE törte meg a gólcsendet az első félidő elején Szűcs Dávid 11. perben szerzett góljával, de nem sokat kellet várni a hazai csapat válaszára sem, így 1 - 1 döntetennel vonulhattunk a félidei szünetre. A második játékrész kezdetén megszerezte a vezetést a Hódmezővásárhely, ám a mérkőzés 51. percben Nagy Márton Andor góljának köszönhetően egyenelített együttesünk, madj ezt követően Baji Renátó 77. percben értékesíett találatával újabb egygólos előnyre tettünk szert, amivel a találkozót is megnyertük. A sikernek köszönhetően együttesünk 9 ponttal fellépett a tabella 5. helyére.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 7. fordul

Helyszín: Hódmezővásárhelyi Városi Stadion

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. szeptember 30. (péntek) 19:00

Hódmezővásárhelyi FC - Mórahalom VSE 2 - 3 (1 - 1)

Mórahalom VSE: Weszelowszky G., Vajda M. (⬇️ 66'), Trója G. (⬇️ 91'), Görbe B., Szűcs D. (⬇️ 82'), Baji R., Pető B. (⬇️ 84'), Bohák D. (⬇️ 58'), Nagy Márton A., Rádóczi D., Bokányi R.

Cserék: Nagy G., Tajthy L. (⬆️ 82'), Csizmadia L. (⬆️ 84'), Hovanyecz A. (⬆️ 58'), Rádóczi D. (⬆️ 66'), Malatinszki Á. (⬆️ 91'), Szalai R.

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Szűcs D. (⚽ 11'), Nagy Márton A. (⚽ 51'), Baji R. (⚽ 77')

Papp Endre értékelése: Gratulalok csapatomnak, megérdemelt győzelmet aratott egy kiélezett merkőzésen, ami nagyban köszönhetően annak, hogy helyzeteink felét rugtuk be csak. Szépen fejlődünk és lassan, de biztosan alkalmazkodunk a minket a palyán ért megkülönböztetéshez. Hétről hétre azon dolgozunk, hogy az eddig mérkőzéseken elkövetett hibákat kijavítsuk és így mérkőzésről-mérkőzsére jobb teljesítményt nyújtsunk, mint az előző fordulókban.

A következő bajnoki fordulóban a FK 1899 Szeged - SZEOL csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 08. (szombat) napján 19:00 órától, a SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep Stadionban játszák.