KÜZDELMES MÉRKŐZÉSEN KAPOTT KI FELNŐTT CSAPATUNK

2023.11.11

Vereség a listavezető otthonában.

Küzdelmes mérkőzést hozott a szegedi vendégjátékunk, ahol az első félidőben gólnélküli döntetlennel zárult. A második játékrészben hazai együttes kétszer is betalált csapatunk kapujába, az első találat egy bal odali beívelést, a másik pedig egy szögeltrúgást követő fejesből született. A csapatunk erejéből csak szépítésre futott a mérkőzés végén Fodor Zsombor fejelt a hazai együttes kapujába, így az SZVSE otthon tartotta a három pontot.  Az MVSE 13 forduló után 20 ponttal a 5. helyen áll a tabellán.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 13. forduló

Helyszín: Szegedi Vasutas SE Sporttelep

Mérkőzés dátum/idő: 2023. november 11. (szombat) 13:30

SZVSE-G-Falc Kft.🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 1 (0 : 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Tajthy L. (⬇️ 73'), Vajda M., Csizmadia L., Holcsik B. (⬇️ 46'), Pető B. (⬇️ 86'), Csehó M. (⬇️ 82'), Mészáros G., Ábrahám B., Bokányi R., Róka B.

Cserék: Mison B., Trója G. (⬆️ 62'), Rádóczi D. (⬆️ 73'), Fodor Zs. (⬆️ 46'), Rádóczi D., Baucic T. (⬆️ 86'), Szalma G.

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Fodor Zs. (⚽ 90'),

Papp Endre értékelése: Szakmai nyilatkozatott nem tudok adni, mert a pálya alkalmatlan volt bármilyen játékhoz, ebből kifolyólag mind a három gól fejesből született! Csapatom megtett mindent amit tudott, még ha a szerencse sem àllt melletünk és megint elmondhatjuk, hogy nem úsztuk meg sérülés nélkül. Van két fontos mérkőzésünk, ami nagyon fontos megnyerni, de már nagyon várom a szünetett, hogy kiegyenesedjen a keret!

A következő bajnoki fordulóban a Ásotthalmi TE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 18. (szombat) napján 13:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.