KÜZDELMES GYŐZELEM

2023.02.26

Folytatóig a veretlenségi sorozatunk.

Folytatta az utóbbi időben megszokott jó sorozatát csapatunk, vagyis egy győzelem után egy újabb győzelem következett. Papp Endre együttese az FK 1899 Szegedet fogadta. Az első félidőben nem született gól, és a második játékrészben is sokáig hasonló volt a helyzet. Végül egy gól döntött, amit Baji Renátó szerzett a 65. percben, ezzel pedig meglett a három pont. A Mórahalom VSE így 19 forduló után 30 ponttal az 6. helyen áll a tabellán, ami már biztos felsőházi helyet jelent a csapat számára a hátralévő három forduló eredményétől függetlenül!

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 19. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. február 25. (szombat) 14:00

Mórahalom VSE - FK 1899 Szeged - SZEOL  1 - 0 (0 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelowszky G., Görbe B., Holcsik B. (⬇️ 84'), Baji R., Pető B. (⬇️ 68'), Csizmadia L. (⬇️ 87'), Mészáros G., Nagy M., Rádóczi D. (⬇️ 64'), Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 64'),  Vajda M. (⬆️ 87'), Tóth M. (⬆️ 84'), Rádóczi D. (⬆️ 68'), Malatinszki Á,

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Baji R. (⚽ 65')

Papp Endre értékelése: Elmúlt hetekhez képest, kevesebb gólt hozott a mai győzelem, de ugyanolyan édes! Fiúk ma a küzdés terén mutatott kivalo formát! Sajnos a jatékunk nem volt olyan gördülékeny és szervezet, az erőszakos, harcos FK ellen mint volt a múlthéten! Utolsó passzok a támadoharmadba és jóval több volt a technikai hiba, azokba a fontos pillantokba, amikor gólhelyzetek alakulhatottak volna ki. Lényeg a győzelem és megint kapott gól nélkül, amire epithetünk tovább! Dolgozunk és készülünk a felsőházra a következő mérkőzás után, mivel mai napon elértük a első kitűzött célunkat, amihez gratulalok mindekinek!

A következő bajnoki fordulóban a Szentesi Kinizsi SZITE  csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. március 04. (szombat) napján 14:30 órától, az Szenetesi Városi Stadionba játszák.