KIEMELKEDŐ GYŐZELEM IDEGENBEN - KÉMÉNYGYÁRTÓ-MÓRAHALOM VSE

2024.10.06

Domján Márió négy góllal vette ki a részét a sikerből.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B" csapata 5 : 0-s győzelmet aratott a Gyálarét-LS 2015 SE otthonában. Domján Márió fantasztikus teljesítménnyel négy gólt szerzett (18', 28', 67', 75'), míg Hajdú Csaba a 77. percben állította be a végeredményt. A Mórahalom végig dominált a mérkőzésen, esélyt sem hagyva a hazai csapatnak.

Helyszín: Szeged-Gyálarét Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 05. (szombat) 15:00

Gyálarét-LS 2015 SE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE "B" 0 : 5 (0 : 2)

Kezdőcsapat: Stankovics Á., Vass T. (⬇️ 67'), Engi J., Berta M., Domján M., Nyíri M., Kiss M. (⬇️ 61'), Hajdú Cs., Mangó Z. (⬇️ 56'), Dobák N., Nagypál P.

Cserék: Marancsik A. (⬆️ 61'), Pipicz Zs. (⬆️ 67'), Szőke B. (⬆️ 56')

Gólszerző: Domján M. (⚽ 18',⚽ 28',⚽ 67',⚽ 75'), Hajdú Cs. (⚽ 77')

Csapatvezető: Pipicz Zsolt

Pipicz Zsolt értékelése: Emelem kalapom a hazai csapat előtt 9 emberrel szervezetten játszottak. Számunkra az első félidő nem úgy nézett ki ahogy szerettük volna sok volt a pontatlanság. A második félidőre rendeztük a sorokat és sikerült jobban játszanunk. Köszönjük az idegenbe ellátogató szurkolók támogatását.

A következő bajnoki fordulóban a Ópusztaszeri SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 13. (vasárnap) napján 15:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.