JÓL SIKERÜLT A FŐPRÓBA: JÖHET AZ ELŐADÁS!

2023.02.05

Fölényes győzelmet aratott a Mórahalom VSE.

Újabb győztes és egyeben utólsó edzőmérkőzésén is túl van Férfi Felnőtt csapatunk a felkészülés során. Az Mórahalom VSE ezúttal a megyei másodosztályban szereplő Bordány SK együttesét látta vendégül. Az első félidőt követően egygólos döntetlennel vonulhattak a szünetre a csapatok. A második jétékrészre visszont bőven maradt még töltény a mórahalmi tárba. Sorozatban nyolc alkalommal vettük be a vendégek kapuját, amivel bállítottuk a 9 - 1-s végeredményt.

Liga: Felkészülési mérkőzés

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2022. február 07. (szombat) 11:00

Mórahalom VSE – Bordány SK 9 - 1 (1 - 1)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Tórja G., Vajda M., Mészáros G., Rádóczi D., Szalma G., Rádóczi D., Holcsik B. , Csizmadia L, Bokányi R., Baji R.

Csereként pályára lépett: Mison B., Pető B., Görbe B., Nagy Márton A., Tóth M., Malatinszki D., Szalai R., Tajthy L.

Vezetőedző: Papp Endre

Papp Endre értékelése: A mai mérkőzés volt a főpróba a jövőheti első bajnoki előtt! Sajnos a szélsőséges időjárással párosuló orkán erejű szél és az ellenfel massziv szervezett védekezése nem kedvezett a mérkőzés első részében. A második játékrészben, ahogy váltottunk jobban működött minden és nagyon magabiztosan nyertünk ilyen nagy arányba is! Reméljük ez várható a kovetkező hetekbe is. Amin kell még igyekszünk javítani már a jövőhétre!

A következő bajnoki fordulkó a KSE Balástya csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. február 11. (szombat) napján 14:00 órától, a Sándorfalvi Sportpályán játszák.